ŞİLE - AĞVA - POLONEZKÖY

ŞİLE - AĞVA - POLONEZKÖY

BAŞLANGIÇ

BİTİŞ

KAÇ GÜN

gün

KAÇ GECE

gece

KAMPANYALI TUR

Hayır
1. Gün

SEEYOU TRAVEL yetkilileri ile belirtilen kalkış noktalarında buluşmanın ardından rehberimiz anlatımları eşliğinde,1842 de Polonya’lılar tarafından kurulan Polonezköy'e doğru hareket ediyoruz. Burada alacağımızğımız muhteşem köy kahvaltısı sonrasında güzeller güzeli bahçeleri evleri ve doğasıyla bakir bir doğa cenneti olan Polonezköy de Polonezköy Kültür evi, Atatürk Evi , Meryem Ana Kilisesi gezisinden sonra  Doğayla iç içe geçirdiğimiz zamandan sonra başka bir doğal ve tarihi güzellik olan şirin bir balıkçı kasabası olan Şileye hareket ediyoruz. Seyir terasında Şile hakkında rehberimizin anlatımlarını dinlerken, Ağlayan Kaya, Şile Feneri, Şişe Kalesini fotoğraflıyoruz. Şile şehir merkezinde alışveriş için vereceğimiz serbest zaman sonrasında Ağva'ya doğru hareket ediyoruz. Ağva’da muhteşem nehir kenarında öğle yemeğimizi alıyoruz. Ağva'da ilk olarak Göksu deresi üzerinde bulunan mekanları fotoğraflayacağımız Tekne Gezimize başlıyoruz (ekstra). Daha sonra Ağva’nın  merkezine geçiyoruz. Burada  vereceğimiz serbest zaman sonrasında dönüş yolculuğumuza başlıyoruz .. Gezideki son fotoğrafları çektikten sonra bir başka SeeYou Travel organizasyonunda  buluşmak üzere İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

•         Lüks araçlarla seyahat (Turumuzdaki kişi sayısına göre araçlarda değişiklik yapılabilir.)

•          Çevre gezileri

•          SEEYOU TRAVEL otobüs içi ikramları

•          Otelde açık büfe veya set menü 2 akşam yemeği

•          1618 No’lu Turizm Kanuna Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

·              Profesyonel rehberlik hizmeti

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

•          Tüm Öğle Yemekleri

•          Müze - Ören Yeri giriş ücretleri (Dileyen misafirlerimize 1 yıl geçerliliği olan müze kart tahsisi yapılır - 40 TL)

•          Tüm Özel Harcamalar

•          Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

 

 

ÖNEMLİ DUYURULAR:

Paket fiyatlarımız otel, ulaşım, çevre gezileri ve rehberlik hizmetlerini kapsamaktadır.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir (Hava muhalefeti, yol durumu vb. mücbir sebeplerden dolayı).

Mücbir sebeplerden (hava, yol vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden SEEYOU TRAVEL kesinlikle sorumlu değildir.

Tur programında yer alan ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir.  Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce belirlenen dinlenme tesislerinden birine veya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü verilemez.

0-2 yaş çocuklara otobüste koltuk ve otel konaklamasında yatak verilmez.

Turlarımız; rehberlik hizmetleri, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.

Kullanılmayan ulaşım, konaklama ve çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

Uçaklı turlarımızda; uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.

Uçaklı turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır (Uçaklı turlarda ‘ekonomik sınıf’ kullanılmaktadır).

Turumuz belirtilen kişi sayısına ulaşmadığı takdirde; iptal hakkı tur tarihinden 14 gün öncesine kadar SEEYOU TRAVEL’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda SEEYOU TRAVEL misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

Turlarımıza katılan kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir

REZERVASYON FORMU